Novinky

Chcete čestvé novinky do mailu? Přihlašte se k odběru newsletteru.

Nesledujte nás pouze na sociálních médiích. Ty společnosti vám neukáží všechny naše zprávy. Místo toho (nebo k tomu) zvažte přihlášení k našemu newsletteru a nikdy nepřijdete o žádnou novinku z Flery.

Ferdinandův zpravodaj #5

Srpen je už za námi a já beru do ruky svůj ošoupaný černý diářek a listuji a hledám, co mi druhý prázdninový měsíc přinesl a o čem bych vám úplně nejraději napsal.

150 150 Ferdinandův zpravodaj #5

Nová kniha Zelené pokoje už na konci října

Nevím proč, ale nějak jsem si z práce na mé prvotině Žijte ve své zahradě, pamatoval, že to byla hračka. Ehm, v žádném případě to tedy není hračka při psaní knihy v pořadí druhé.

150 150 Nová kniha Zelené pokoje už na konci října

FLERA TV

O prázdninách rozhodně nezahálíme. Pomaličku se rodí nová audiovizuální platforma pestrých reportáží ze světa zahradní architektury. Prozradím vám nyní jen, že se bude jmenovat Flera TV a posílám vám exkluzivně jako ochutnávku kraťoučkou znělku.

150 150 FLERA TV

Ferdinand na cestě Amerikou

Sedím u malého zahradního stolečku, v městském patiu losangeleské čtvrti Long Beach. Mám za sebou měsíční putování se svou ženou a dětmi po západu Spojených států. Po dvaceti letech jsem se vrátil tam, kde mně to kdysi učarovalo.

150 150 Ferdinand na cestě Amerikou

Dvě vítězství Atelieru Flera v soutěži Koupací jezírko 2019

Máme dvě zlaté medaile. A to se počítá. Myslím, že za to může jezero na naší zahradě, do kterého jsem se bezhlavě zamiloval a od té doby, co se na mé zahradě třpytí, projektujeme s Flerou podobné do každé druhé zahrady.

150 150 Dvě vítězství Atelieru Flera v soutěži Koupací jezírko 2019

Ferdinandův zpravodaj #3

Zdravím vás do senem a sluncem provoněného léta, před několika dny jsem se vrátil z extrémního závodu horských kol. Jel jsem ho už podruhé.

150 150 Ferdinandův zpravodaj #3

Víkend otevřených zahrad na zámku Mitrowicz

Druhou červnovou neděli jsme v rámci zapojení se do programu Víkend otevřených zahrad prováděli návštěvníky zámeckou zahradou Zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí.

150 150 Víkend otevřených zahrad na zámku Mitrowicz

Umění ve městě do konce září

V červnu jsme odstartovali další ročník výstavy soch ve veřejném prostoru Umění ve městě.

150 150 Umění ve městě do konce září

Nové přednášky Flera Academy

V červnu jsme také v rámci Flera Academy připravili novou přednášku na téma Sucho v zahradě.

150 150 Nové přednášky Flera Academy

Nový projekt v Bělorusku

Před prázdninami jsem vyrazil také do Běloruska, kde s týmem Zuzky Němečkové projektujeme ryze přírodní prázdninové sídlo při řece Němen.

150 150 Nový projekt v Bělorusku

V sedle kola

Ferdinandova reportáž ze závodu horských kol. 1000 MILES je jméno extrémního závodu na kolech, náročného, ale fantastického.

150 150 V sedle kola

Žijte ve své zahradě v angličtině a jako e-kniha

Oblíbená výpravná kniha Žijte ve své zahradě vyšla v roce 2019 v nakladatelství HOST v anglické verzi a nejnověji také jako e-kniha.

150 150 Žijte ve své zahradě v angličtině a jako e-kniha